Demonstrace proti islámu 6.2.2016

Přátelé!
Včera jsem se zúčastnil protiislámské demonstrace, pořádané Blokem proti islámu a Úsvitem přímé demokracie na Hradčanském náměstí. Demonstrace měla dobrou režii i klidný průběh a kromě organizátorů na ni vystoupili i zástupci Pegidy z Německa a Švýcarska. Zdravici, promítanou na velkoplošné obrazovce  poslali i přátelé z dalších států- Slovenska Finska, Polska, Litvy, ….
Účelem demonstrace  byl i požadavek na odstoupení naší vlády. Zvláště byli jmenováni Sobotka, Dientsbier, Šabatová, Zaorálek, Stropnický  a další vlastizrádci. Máme si dobře pamatovat jejich jména do voleb!
Tuto zprávu posílám pro informaci na všechny naše stávající i bývalé členy. Na těch mnoha  demonstracích, kterých jsem byl i spoluorganizátorem  se se  mnou zúčastňují jen Mirek Bezecný a Hana Dostálová. Kde jste vy ostatní národní socialisté a vlastenci- především z Prahy a okolí? To komorní schůzování a hraní si se slovíčky do usnesení vám  k ničemu nepomůže. Dnes se láme chleba na ulicích a náměstích nejen v Praze, ale i v celé Evropě. Pojďte proto do ulic pod naší společnou vlajku! Příležitost jistě ještě bude.

Postavme novou – Slovanskou Unii – od Baltu až po Jadran.
A tu zdegenerovanou a zkorumpovanou bruselskou pakáž ať vezme čert!
Za naši kulturu, svobodu, vlast  a  bytí
naše  i našich potomků.
7.2.2016

Zdravím vás.    Ing. Karel Janko